KONST / Litografier / Färglitografi 15407089
nr 1540 7089
Marianne Lindberg De Geer
(f. 1946), Sverige
"Rabbit Tales" Signerad, numrerad 95/250, Färglitografi, oramat löst blad, 44x51 cm
Marianne Lindberg De Geer, svensk konstnär född 1946.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:54:02
10/5 09:16:19
2.000 kr
15/5 20:38:39
Marianne Lindberg De Geer
Läs mer om Marianne Lindberg De Geer